تاریخچه

برای اولین بارسیستم ساختمان سازی RBS با استفاده از دانش فنی و تکنولوژی پلیمرتوسط بزرگترین و قدیمی ترین شرکت پلیمری در جهان به نام Royal Building system  تولید و ابداع شد و به صورت انحصاری اقدام به فعالیت نمود.

معرفی سیستم RBS

یک سیستم مدرن صنعتی ساختمان سازی به صورت مدولار است که می تواند تمام خواسته های رو به رشد سرمایه گذاران ، مهندسین و معماران را برآورده کند. این سیستم ترکیبی از استحکام قابل اعتماد بتن و فولاد با قابلیت پذیری و دوام قالب های ماندگار پلیمری  u-pvc  به عنوان ساختمان های بتن مسلح تعریف و جایگاه ویژه ای از لحاظ کیفی قرار دارد.

کاربرد پلیمر در صنعت ساختمان سازی RBS

مهمترین بخش سیستم RBS  استفاده از قالبهای پلیمری U-pvc  میباشد. به دلیل خاصیت ذاتی U.PVC که می‌تواند با انواع تعدیل کننده ها (Modifiers) و افزودنی‌ها (Additives) مخلوط شود، این ماده پاسخگوی نیاز تولید در زمینه‌های مختلف هست .

تولید و اجرا

  ابعاد RBS WALL برای هر پروژه به منظور پوشاندن ارتفاع کلی دیوار به روش اکسترود تولید و بعد از فابریکیشن در کارخانه و بسته بندی های استاندارد به محل پروژه ارسال میگردد وعملیات لازم در سایت تنها شامل اسمبل کردن RBS WALL و گذاشتن میلگردهای فولادی و بتن ریزی است.

مزایای بهداشتی سیستم RBS

1- در مناطق ساحلی، مقاومت بسیار بالا در برابر شوره و رطوبت  دارد

2 –  مقاوم در برابر قارچ ها  و هجوم حشرات

3-رعایت کامل مباحثمهندسی در موارد بهینه سازی مصرف سوخت

 سخن با معماران؛ مهندسان و سازنده ها

با توجه به فرسایشی بودن صنعت ساخت و ساز همیشه یکی از دغدغه های مهندسین و سازنده ها میزان زمانی بوده که صرف ساخت یک پروژه کردند و همیشه دنبال جایگزین محصولات و سیستمهای جدید بودند که بتوانند به کمک آن در وقت و مدت زمان اجرای پروژه صرفه جویی انجام بدهند که این خود می‌تواند از لحاظ کیفی ، کمی و اقتصادی اهمیت خیلی زیادی داشته باشد.