معرفی سیستم پیشرفته RBS

یک سیستم مدرن صنعتی ساختمان سازی به صورت مدولار است می تواند تمام خواسته های رو به رشد سرمایه گذاران ، مهندسین و معماران را برآورده کند. این سیستم ترکیبی از استحکام قابل اعتماد بتن و فولاد با قابلیت پذیری و دوام قالب های ماندگار پلیمری u-pvc به عنوان ساختمان های بتن مسلح تعریف و جایگاه ویژه ای از لحاظ کیفی قرار دارد.

این دیوارها با توجه به طراحی خاص و بهکارگیری تکنولوژی پلیمر و بتن به صورت قالب های ماندگار باعث استحکام مقاومت بسیاربالا شده است همچنین عایق فوق‌العاده در برابر سرما و گرما می باشد.

 پس باعث ایجاد آرامش وبهینه سازی مصرف انرژی به میزان قابل توجهی میشود. کاربرد این سیستم بسیار متنوع است و میتواند برای طیف گسترده ای از کاربریهای :

تجاری و صنعتی

کشاورزی و بهداشتی 

مسکونی و انبوه سازی

نظامی و آموزشی مورد استفاده قرار گیرد

تکنولوژی در سیستم RBSسيستمRBS

متشكل از اجزا منشوري پليمري صلبي است كه به عنوان يك قالب ماندگار(extruded)براي ديوارهاي بتني شامل ديوارهاي باربر، ديوارهاي غيرباربر،ديوارهاي برشي، ديوارهاي حايل و ديوارهاي فونداسيون،عمل مي كند. در این سیستم قالبهای RBS به روش snap-lookبه یکدیگر متصل شده و سپس با قراردادن میلگردهای فولادی مرحله بتن ریزی انجام میشود تا يك قالب بتني که حتی پس از ريزش و گيرش بتن در محل خود مانده، را تشكيل دهند.پوسته پلیمری RBS استحکام بتن را افزایش میدهد تا یک دیوار با دوام و پایدار با قالبهای ماندگار بتن مسلح مقاوم در برابر حریق – سرما – گرما- صوت- و همچنین ضدآب ارائه دهد